Koken met kruiden-uit je tuin of in potten

Kruiden uit eigen tuin; bieslook, peterselie, lavender, kervel en meer
Kruiden uit eigen tuin; bieslook, peterselie, lavendel, kervel en meer

Niets is lekkerder dan verse kruiden. Makkelijk als je ze direct kunt pakken uit eigen tuin of balkon. Kruiden zijn namelijk ook prima te kweken in potten. Als je je eigen kruiden kweekt, weet je wat je krijgt. En het is nog gezonder en voordeliger ook. Een zakje kant en klare kruidenmix kost al snel € 1,00 – 2,00.

Weg met kant-en-klare-kruidenmixen

Wie heeft wel eens goed gekeken naar het aantal E-nummers en  allerlei chemische toevoegingen< op de kant-en-klare mixen van bijvoorbeeld Knorr, Honig, Maggi bouillonblokjes, spaghetti- of nasimix.

Je kunt zoveel doen met kruiden in de keuken. Thee, tapenades, pesto, bouquet garni bij soepen en stoofgerechten of gewoon kruidenmixen door nasi, spaghetti, pizza’s en ga zo maar door. Het is inderdaad even wennen eraan te denken verse kruiden te gebruiken tijdens het koken. Maar als het in je systeem zit, wil je niet anders. Dan kunnen alle kant-en-klaar zakjes de deur uit.

Geef een reactie of stel hier je vraag:

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s